Invoicing software

 • Konsultatsioon

  29.05.2017

  Konsulteerimine on teadmiste jagamine teistega.

  Tihti on Eesti juhtides juurdunud arusaamine, et raha eest on võimalik muuta probleemiderohke ettevõte ideaalselt toimivaks. Ometi on probleemid vaid nähtavaks tagajärjeks ja juurpõhjus on tihti just juhtimisalane küsimus, mis on seni tähelepanuta jäänud.

  Järgmine vale ootus on see, et uue tarkvara soetamisega kõik valdkonna probleemid lahenevad. Enamikel juhtudel on siiski probleemi sisuks pigem kas see, et tarkvara ei hakata kasutam avastavalt teooriale (eeldus, väide, tõestus), sest juht on ise kõige targem või ei sobi valitud tarkvara teooria...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, CRM, kodulehe otsing

  29.05.2017

  Otsing

   

  Mikare ESHOP - Otsing

  Kõik algab alati sellest, et kui midagi on vaja muuta, siis tuleb see "asi"  kõigepealt üles leida. Selleks on Mikare ESHOP administreerimise töölaual alati vasakul üleval nurgas kiirotsing. Piisab, kui sisestada 1 märk ja süsteem hakkab ise vasteid otsima.

  otsing

  Mikare ESHOP võimaldab otsida infot kogu süsteemi seest. Otsisõnu hakatakse väiksemate mahtude korral otsima esimesest märgist, suuremate mahtude korral oleme limiteerinud selle kolme märgini. Nii tagatakse väiksem koormus süsteemile.

  Igast erinevast andmeobjektist kuvatakse viis esimest väärtust. Kui otsitav...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, CRM, kodulehe kliendid ja kontaktid

  29.05.2017

  Mikare ESHOP - Kliendid

  Klientide mõiste tähendab, et Mikare ESHOP sisuhalduses on võimalik registreerida erinevaid kasutajaid, kes saavad ligi veebilehe mõnele piirkonnale (Lehele), mis tavakasutaja jaoks on suletud. Tüüpiliseks näiteks on eripakkumised ning toote tehniliste omadustega seotud üksikasjad. Aga palju olulisem aspekt on võimaldada erinevatele klientidele osta tooteid erinevate hindadega - hinnasoodustused vastavalt nende lepingu tingimustele.

  Erinevates majandustarkvarades on kliendi ja kontakti mõisted lahutatud ning seetõttu oleme loonud ka vastava toetuse.

  Klientide autoriseer...

  Loe edasi →
 • crm-servers.jpg

  CRM tehnilised nõuded

  29.05.2008

  Mikare CRM töötab üle interneti selle loomise hetkest. Kasutaja arvutis on vaja omada kaasaegset interneti browserit, näiteks Chrome, Mozilla, Safari, Internet Explorer või Microsoft Edge.

  Kuna programmi töö toimub korraga nii serverarvutis kui ka klientarvutis, oleme püüdnud koormust võimalikult palju viia klientarvutisse.
  Süsteemi toimimise kiirust mõjutab ka interneti püsiühenduse kiirus. Interneti ühendus peab olema stabiilne ja otseühendus ilma vahemäludeta. Andmete kuvamiseks tehakse otseühendusi serveri andmebaasi ja see nõuab võimalikult kiiret tagasisidet. Vahemälude kaudu toimivat ...

  Loe edasi →