CRM software & service

 • Millist kasu annab Intranet... CRM... ERP tarkvara?

  29.05.2017

  Milliseid kasusid annab Mikare CRM?

  Maailm on ülesehitatud kasude struktuurile. Nagu maailm, ei ole ka kasu üheselt defineeritav. Kasu on "pehme" väärtus kuni rahaliste numbriteni, mida on võimalik kokku arvutada. CRM...ERP süsteem ise ei anna üldse kasu! Kasu annab süsteem ainult siis, kui inimesed seda sihtotstarbeliselt kasutavad!

  Mikare CRM...ERP süsteem on loodud toetama erinevaid juhtimisteooriaid, kommunikatsioonivajadusi, ülesannetehaldust, ülevaate vajadusi. Millised vajadused just konkreetses ettevõttes on ja mida toetada vaja on, sõltub enamasti analüüsi käigus.

  Palju küsitakse, et ...

  Loe edasi →
 • Milliseid probleeme me lahendame?

  29.05.2017

  • Ei tea, mis toimub ettevõttes.
  • Ei oska kusagilt otsida, sest ei tea, mida otsida.
  • Ei leia inimest.
  • Ei leia firmat.
  • Ei leia ega oska otsida kokkulepet - dokumenti.
  • Kuidas teha alati samasuguse sisuga dokumente, kui ainult osad andmed muutuvad?
  • Ei tea, kellega suhtles meie firma teisest firmast viimasena.
  • Kuidas siduda tegevusi omavahel, kui me samade inimestega ajame mitut paralleelset teemat korraga.
  • Ei tea, kes tegeles antud küsimusega-juhtumiga.
  • Ei leia, kellega rääkisime selle projekti raames viimasena.
  • Ei tea, mida peab veel tegema projekti raames.
  • ...

  Loe edasi →
 • Ühtne kontaktibaas

  29.05.2017

  Paljud meie kliendid on tulnud meie juurde suure murega: neil on palju inimesi, kõik töötavad samade andmetega ja ometi valitseb suur kaos. Keegi ei suuda klienti teenindada, kui klient äkki helistab. Kuidas on lahendatud kliendihaldus?

  Esimene suur kasu mistahes CRM tarkvara juures ongi ühtne kontaktibaas. Mikare CRM...ERP teenusplatvormi kontaktibaasi sisuline olemus on:

  • ülevaade firmadest - kliendid, hankijad, partnerid
  • ülevaade inimestest - kliendid, hankijad, partnerid, töötajad, omanikud
  • ülevaade tegevustest - ülesanded, kohtumised, teated, e-mailid, telefonikõned
  • ülevaade pr...

  Loe edasi →
 • Ühtne dokumendihaldus

  29.05.2017

  Failisüsteemis kasutatava puustruktuuri puudused on ilmselged ja isegi Microsoft, kui turuliider, on pakkunud kasutajatele juba pikka aega alternatiivseid lahendusi. Peamine põhjus on see, et ühe parameetri kaudu dokumendi kirjeldamine ei ole enam piisav.

  Toon lihtsa näite: salvestasin ühe dokumendi oma arvutisse 2 aastat tagasi. Ma tean selle dokumendi allakirjutajat ja sisulist teemat. Aga ei mäleta firmat või teenust. Minu arvuti ei olnud seda dokumenti enam võimeline otsinguga leidma. Mis ma teen? Eks hakkan seda uuesti välja mõtlema.

  Mikare CRM dokumendihaldus on läbi terve süsteemi ligip...

  Loe edasi →
 • Kommunikatsioon

  29.05.2017

  Äriprotsessid jagunevad teooriale toetudes sise- ja väliskommunikatsiooniks ning ülesandehalduseks. Kommunikatsioon on kriitiline edutegur meie kiiresti muutuvas majandusruumis. Eristama peab ärimudelit kommunikatsioonimudelist. Oluline on luua õige kommunikatsioonimudel ettevõtte ärimudelile toetudes selliselt, et inimesed mugandudes seda muuta ei saaks. See on klassikaline infosüsteemide probleemistik - kas pehme süsteem ja jäigad inimesed või jäik süsteem ja pehmed inimesed? Otsustab ettevõtte juhtkond. Mikare CRM...ERP süsteem on loodud selliselt, et vastavate õiguslike ligipääsudega saab ...

  Loe edasi →
 • Projektijuhtimine

  29.05.2017

  Projektijuhtimine on kunst. Projekti edu või ebaedu sõltub peamiselt projektijuhist. Projektijuhi ülesandeks on liigutada mägesid, kuigi talle enamasti ei ole antud selleks vahendeid, volitusi, aega, raha, inimesi. Projektijuht vastutab, et projekt oleks edukas, kuid seejuures segavad teda tellija, maksja ja teostaja. Lisaks tuleb arvestada veel projektiväliste osalejatega, kes sekkuvad enamasti kõige ebasobivamal ajal.

  Kas projektijuhtimine on ületamatu ülesanne? Ei! Kas probleemi lahendab tarkavara? Ei! Kas seda tööd saab teha ilma arvutita? Jah Kas tööd aitab kergendada tarkvara? Jah

  Kuidas...

  Loe edasi →
 • Intraneti ja CRM funktsioonid

  29.05.2017

  Intraneti funktisoonid

  Mikare Intraneti platvorm kätkeb endas valitud hulga lihtsaid funktsioone, mille kooslus annab kriitilise hulga kasust. Lahendus on artiklitele, teadetele, kalendrile, pildigaleriidele, gallupile, foorumitele, sünnipäevadele, kontaktisikute andmetele.

  Sarnaselt "suurele vennale - Mikare CRM platvormile", on ka Mikare Intranetis läbivaks jooneks kiirotsing. Mikare Intraneti platvorm võimaldab vajaduse ilmnedes valutult liikuda edasi CRM...ERP platvormile.

  Mikare Intraneti kasutajaliides töötab Internet Explorer veebilehitseja keskkonnas. Soovi korral teostatakse ka arendu...

  Loe edasi →
 • Miks valida Mikare CRM?

  29.05.2017

  See on hea küsimus? On küll.

  Kas me oleme kindlad, et oleme paremad? Jah, oleme küll. Seda on isegi meie lugupeetud konkurendid tunnistanud. Kasu saamiseks on see loodud ja kasu ta annab.

  Miks osta, kui pakutakse tasuta tarkvara? Millegipärast on kõik see tasuta tarkvara, mida mina näinud olen, alati millegi poolest "vildakas". Alati on seal sees mingi konks. Ühel juhul ei leia ma kunagi asjast huvitatuid, kes mind aitaksid, et ma saaksin kohe vajalikku kasu. Soovitatakse natuke juurde progeda vms. Teisel juhul on enamasti tegemist n.n. "teenusahela avatootega", millele lisanduvad hiljem "varj...

  Loe edasi →
 • Miks valida Mikare Intranet

  29.05.2017

  Miks? See on lihtne ja toimiv. Mikare Intranet on lihtsustatud ja muudetud fookusega Mikare CRM platvormile loodud toode. Kasutame hästitoiminud funktsionaalsusi, mis on testitud suurte koormustega. Toode on mõistlike soetamis- ja juurutamiskuludega.

  Mille poolest erineb Mikare Intraneti fookus Mikare CRM omast? Eesmärgiks on peamiselt meeskonna varustamine informatsiooniga. Loodud funktsionaalsuse pearõhk on suunatud esmavajaduste rahuldamisele, mis on seotud info tööks vajaliku hankimisega. Selleks on kontaktandmed, uudised, reeglistikud jms.

  Loe edasi →
 • Rentida või osta?

  29.05.2017

  Sellisele küsimusele püüavad iga päev leida vastust miljonid juhid. Anname selge ülevaate, miks peaks Mikare CRM...ERP tarkvaralist lahendust rentima.

  1. Kiirelt vananevat süsteemi ei pea suure summa eest ostma, süsteemi eest saab tasuda kasutuse järgi.
  2. Kulubaas on selge ja määratletud litsentsilepinguga ja sama-aegsete kasutajate (kasu saajate) arvuga.
  3. Süsteemi kasutuselevõtmine käib lihtsalt ja kiirelt - ca 1 päeva jooksul.
  4. Igakuine püsitasu motiveerib Mikare meeskonda hoidma head kliendisuhet. Ei toimu ühekordset "pähemäärimist". Võetakse vastutus.
  5. Süsteemi kasutuselevõtmine pi...

  Loe edasi →