CMS

 • Milliseid probleeme me lahendame?

  29.05.2017

  • Ei tea, mis toimub ettevõttes.
  • Ei oska kusagilt otsida, sest ei tea, mida otsida.
  • Ei leia inimest.
  • Ei leia firmat.
  • Ei leia ega oska otsida kokkulepet - dokumenti.
  • Kuidas teha alati samasuguse sisuga dokumente, kui ainult osad andmed muutuvad?
  • Ei tea, kellega suhtles meie firma teisest firmast viimasena.
  • Kuidas siduda tegevusi omavahel, kui me samade inimestega ajame mitut paralleelset teemat korraga.
  • Ei tea, kes tegeles antud küsimusega-juhtumiga.
  • Ei leia, kellega rääkisime selle projekti raames viimasena.
  • Ei tea, mida peab veel tegema projekti raames.
  • ...

  Loe edasi →
 • Kommunikatsioon

  29.05.2017

  Äriprotsessid jagunevad teooriale toetudes sise- ja väliskommunikatsiooniks ning ülesandehalduseks. Kommunikatsioon on kriitiline edutegur meie kiiresti muutuvas majandusruumis. Eristama peab ärimudelit kommunikatsioonimudelist. Oluline on luua õige kommunikatsioonimudel ettevõtte ärimudelile toetudes selliselt, et inimesed mugandudes seda muuta ei saaks. See on klassikaline infosüsteemide probleemistik - kas pehme süsteem ja jäigad inimesed või jäik süsteem ja pehmed inimesed? Otsustab ettevõtte juhtkond. Mikare CRM...ERP süsteem on loodud selliselt, et vastavate õiguslike ligipääsudega saab ...

  Loe edasi →
 • Projektijuhtimine

  29.05.2017

  Projektijuhtimine on kunst. Projekti edu või ebaedu sõltub peamiselt projektijuhist. Projektijuhi ülesandeks on liigutada mägesid, kuigi talle enamasti ei ole antud selleks vahendeid, volitusi, aega, raha, inimesi. Projektijuht vastutab, et projekt oleks edukas, kuid seejuures segavad teda tellija, maksja ja teostaja. Lisaks tuleb arvestada veel projektiväliste osalejatega, kes sekkuvad enamasti kõige ebasobivamal ajal.

  Kas projektijuhtimine on ületamatu ülesanne? Ei! Kas probleemi lahendab tarkavara? Ei! Kas seda tööd saab teha ilma arvutita? Jah Kas tööd aitab kergendada tarkvara? Jah

  Kuidas...

  Loe edasi →
 • Rentida või osta?

  29.05.2017

  Sellisele küsimusele püüavad iga päev leida vastust miljonid juhid. Anname selge ülevaate, miks peaks Mikare CRM...ERP tarkvaralist lahendust rentima.

  1. Kiirelt vananevat süsteemi ei pea suure summa eest ostma, süsteemi eest saab tasuda kasutuse järgi.
  2. Kulubaas on selge ja määratletud litsentsilepinguga ja sama-aegsete kasutajate (kasu saajate) arvuga.
  3. Süsteemi kasutuselevõtmine käib lihtsalt ja kiirelt - ca 1 päeva jooksul.
  4. Igakuine püsitasu motiveerib Mikare meeskonda hoidma head kliendisuhet. Ei toimu ühekordset "pähemäärimist". Võetakse vastutus.
  5. Süsteemi kasutuselevõtmine pi...

  Loe edasi →
 • Kuidas juurutada

  29.05.2017

  Kuidas juurutada

   

  Kuidas juurutada ja mis on juurutamise plaan? CRM...ERP juurutamist saab teha ka intuitiivselt. Kuid meie pakume välja alternatiivi. Tulenevalt Mikare CRM...ERP tarkvara arenduse mudelist, tellijate arengu strateegiate muutustest, inimeste muudatuste vastuvõtuvõimest, Mikare arengustrateegiatest, oleme testinud ja kasutusel võtnud spetsiaalse juurutamise mudeli. Kliendid, kellele oleme seda soovitanud, on saanud abi! :) Edu aluseks on sihipärane tegevus tulemi suunas. Ilma ülevaate omamiseta toimuvast on paanika ja soovimatu tulem lihtsad tulema. Otsus võtta kasutusele CRM.....

  Loe edasi →
 • Kui kaua toimub juurutamine?

  29.05.2017

  Kaua on abstraktne mõiste. Vastus küsimusele peegeldub enamasti küsijas. CRM...ERP projekti juurutamine ei ole lihtne protsess - muutma peab inimesi. Vastavalt Gartneri teostatud uuringutele, enamik CRM...ERP juurutamistest maailmas ebaõnnestub. Meie meeskonna poolt teostatud juurutamised EI ebaõnnestu.

  Tulenevalt sellest faktist uuris 1 meie meeskonna liikmetest Estonian Business Schooli lõputööna just võimalust, kuidas tõsta resultatiivsust juurutamistel. Selgus tõsiasi, et tarkvara ei olnud kunagi põhjuseks, vaid alati ettekäändeks.

  Mikare poolt väljatöötatud ja edukalt testitud spetsiaalne...

  Loe edasi →
 • Konsultatsioon

  29.05.2017

  Konsulteerimine on teadmiste jagamine teistega.

  Tihti on Eesti juhtides juurdunud arusaamine, et raha eest on võimalik muuta probleemiderohke ettevõte ideaalselt toimivaks. Ometi on probleemid vaid nähtavaks tagajärjeks ja juurpõhjus on tihti just juhtimisalane küsimus, mis on seni tähelepanuta jäänud.

  Järgmine vale ootus on see, et uue tarkvara soetamisega kõik valdkonna probleemid lahenevad. Enamikel juhtudel on siiski probleemi sisuks pigem kas see, et tarkvara ei hakata kasutam avastavalt teooriale (eeldus, väide, tõestus), sest juht on ise kõige targem või ei sobi valitud tarkvara teooria...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, CRM, kodulehe töölaud

  29.05.2017

  Mikare ESHOP admin keskkonda sisenedes avaneb kõigepealt töölaud, mis annab informatsiooni erinevate tegevuste kohta. Kõiki neid numbreid saab ka mujalt välja lugeda, kuid oleme siin turundajate ja juhtide elu veidi lihtsamaks teinud ning näitame infot graafikute kujul ning loomulikult muutuvad need pidevalt vastavalt tegevustele.

  E-poe külastatavus ja tellimuste arv on ilmselt ühed olulisemad numbrid. Samuti saab ülevaate sellest, kui palju on admin keskkonnas tehtud muudatusi. Tellimuste puhul on ka oluline teada, kui paljud kliendid on kauba eest maksnud ning kui paljudel on mingil põhjusel...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, CRM, kodulehe otsing

  29.05.2017

  Otsing

   

  Mikare ESHOP - Otsing

  Kõik algab alati sellest, et kui midagi on vaja muuta, siis tuleb see "asi"  kõigepealt üles leida. Selleks on Mikare ESHOP administreerimise töölaual alati vasakul üleval nurgas kiirotsing. Piisab, kui sisestada 1 märk ja süsteem hakkab ise vasteid otsima.

  otsing

  Mikare ESHOP võimaldab otsida infot kogu süsteemi seest. Otsisõnu hakatakse väiksemate mahtude korral otsima esimesest märgist, suuremate mahtude korral oleme limiteerinud selle kolme märgini. Nii tagatakse väiksem koormus süsteemile.

  Igast erinevast andmeobjektist kuvatakse viis esimest väärtust. Kui otsitav...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, CRM, kodulehe kliendid ja kontaktid

  29.05.2017

  Mikare ESHOP - Kliendid

  Klientide mõiste tähendab, et Mikare ESHOP sisuhalduses on võimalik registreerida erinevaid kasutajaid, kes saavad ligi veebilehe mõnele piirkonnale (Lehele), mis tavakasutaja jaoks on suletud. Tüüpiliseks näiteks on eripakkumised ning toote tehniliste omadustega seotud üksikasjad. Aga palju olulisem aspekt on võimaldada erinevatele klientidele osta tooteid erinevate hindadega - hinnasoodustused vastavalt nende lepingu tingimustele.

  Erinevates majandustarkvarades on kliendi ja kontakti mõisted lahutatud ning seetõttu oleme loonud ka vastava toetuse.

  Klientide autoriseer...

  Loe edasi →