ASK - questionnaire software

 • Geosoft OÜ Mikare ASK kasutajana!

  29.05.2017

  Geosoft OÜ on juhtiv maamõõdu seadmete ja tarkvara müüja Eestis. Teist aastat järjest korraldasime uudiste- ja tooteesitluse „Trimble Express“ neljas linnas, Pärnu, Tartu, Toila ja Tallinn. Põhimõtteliselt on tegemist „roadshow“-ga, kus väliskülalistena osalesid tootja  rakendusinsener ja müügiesindaja. Esmaspäeval võtsime lennuväljalt väliskülalised kaasa ja sõitsime esimesse toimumispaika Pärnusse, kus valmistasime ette seminariruumi (roll-up posterid, äraantavad reklaammaterjalid) ja kontrollisime tehnika korrasolekut. 

  Järgmisel päeval pakkusime tervitus kohvi ja presentatsioonid algasid 1...

  Loe edasi →
 • NPS ja ASK

  29.05.2017

  Mis on NPS?

  Net Pomoter Score näitab kliendisuhte tugevust.  Kliendid jagatakse kolme kategooriasse: kindlad soovitajad, passiivsed ja mittesoovitajad. Klientidel palutakse 10 palli skaalal hinnata, kui suure tõenäosusega nad soovitaksid antud ettevõtet/toodet/teenust sõbrale või kolleegile. Küsimus ise on väga lihtne, kuid annab väga palju infot. See näitab, mida kliendid teist arvavad ja räägivad. Nagu teada on, siis usaldavad inimesed uue asja proovimisel eelkõige ikkagi oma sõpru ja tuttavaid, mitte osavat müügimeest.

  9-10 palli - kindel soovitaja

  7-8 pasiivne

  0-6 mitte soovitaja

  NPS leit...

  Loe edasi →
 • Milliseid probleeme me lahendame?

  29.05.2017

  • Ei tea, mis toimub ettevõttes.
  • Ei oska kusagilt otsida, sest ei tea, mida otsida.
  • Ei leia inimest.
  • Ei leia firmat.
  • Ei leia ega oska otsida kokkulepet - dokumenti.
  • Kuidas teha alati samasuguse sisuga dokumente, kui ainult osad andmed muutuvad?
  • Ei tea, kellega suhtles meie firma teisest firmast viimasena.
  • Kuidas siduda tegevusi omavahel, kui me samade inimestega ajame mitut paralleelset teemat korraga.
  • Ei tea, kes tegeles antud küsimusega-juhtumiga.
  • Ei leia, kellega rääkisime selle projekti raames viimasena.
  • Ei tea, mida peab veel tegema projekti raames.
  • ...

  Loe edasi →
 • Kommunikatsioon

  29.05.2017

  Äriprotsessid jagunevad teooriale toetudes sise- ja väliskommunikatsiooniks ning ülesandehalduseks. Kommunikatsioon on kriitiline edutegur meie kiiresti muutuvas majandusruumis. Eristama peab ärimudelit kommunikatsioonimudelist. Oluline on luua õige kommunikatsioonimudel ettevõtte ärimudelile toetudes selliselt, et inimesed mugandudes seda muuta ei saaks. See on klassikaline infosüsteemide probleemistik - kas pehme süsteem ja jäigad inimesed või jäik süsteem ja pehmed inimesed? Otsustab ettevõtte juhtkond. Mikare CRM...ERP süsteem on loodud selliselt, et vastavate õiguslike ligipääsudega saab ...

  Loe edasi →
 • Rentida või osta?

  29.05.2017

  Sellisele küsimusele püüavad iga päev leida vastust miljonid juhid. Anname selge ülevaate, miks peaks Mikare CRM...ERP tarkvaralist lahendust rentima.

  1. Kiirelt vananevat süsteemi ei pea suure summa eest ostma, süsteemi eest saab tasuda kasutuse järgi.
  2. Kulubaas on selge ja määratletud litsentsilepinguga ja sama-aegsete kasutajate (kasu saajate) arvuga.
  3. Süsteemi kasutuselevõtmine käib lihtsalt ja kiirelt - ca 1 päeva jooksul.
  4. Igakuine püsitasu motiveerib Mikare meeskonda hoidma head kliendisuhet. Ei toimu ühekordset "pähemäärimist". Võetakse vastutus.
  5. Süsteemi kasutuselevõtmine pi...

  Loe edasi →
 • ASK Ekraanivaated

  29.05.2017

  51fee2f4bcfe25b01014bea4bc0cc6c7 78db8b61f873ac56d8d9bc0b813f988d 2153f23447c17e2bd6307c3858cc88ff 2894f26f4d8b73803c68aa01dcf6de20a9c5537f1e34e1e03c56cacd0a2fc3be

  Loe edasi →
 • Kui kaua toimub juurutamine?

  29.05.2017

  Kaua on abstraktne mõiste. Vastus küsimusele peegeldub enamasti küsijas. CRM...ERP projekti juurutamine ei ole lihtne protsess - muutma peab inimesi. Vastavalt Gartneri teostatud uuringutele, enamik CRM...ERP juurutamistest maailmas ebaõnnestub. Meie meeskonna poolt teostatud juurutamised EI ebaõnnestu.

  Tulenevalt sellest faktist uuris 1 meie meeskonna liikmetest Estonian Business Schooli lõputööna just võimalust, kuidas tõsta resultatiivsust juurutamistel. Selgus tõsiasi, et tarkvara ei olnud kunagi põhjuseks, vaid alati ettekäändeks.

  Mikare poolt väljatöötatud ja edukalt testitud spetsiaalne...

  Loe edasi →
 • Konsultatsioon

  29.05.2017

  Konsulteerimine on teadmiste jagamine teistega.

  Tihti on Eesti juhtides juurdunud arusaamine, et raha eest on võimalik muuta probleemiderohke ettevõte ideaalselt toimivaks. Ometi on probleemid vaid nähtavaks tagajärjeks ja juurpõhjus on tihti just juhtimisalane küsimus, mis on seni tähelepanuta jäänud.

  Järgmine vale ootus on see, et uue tarkvara soetamisega kõik valdkonna probleemid lahenevad. Enamikel juhtudel on siiski probleemi sisuks pigem kas see, et tarkvara ei hakata kasutam avastavalt teooriale (eeldus, väide, tõestus), sest juht on ise kõige targem või ei sobi valitud tarkvara teooria...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, CRM, veebilehe kasutajad

  29.05.2017

  Mikare ESHOP - Kasutajad

  Igal sisuhaldussüsteemil peavad olema kasutajad, kes saavad süsteemis muudatusi sisse viia.

  Oleme jaotanud süsteemi väga lihtsaks ühel põhjusel: 10-aastane kogemus ütleb seda, et keerulisi sisuhalduse süsteeme kasutatakse lühiajaliselt. Pikas perspektiivis tekitab keeruline õiguslik süsteem veebilehtede haldamisel palju probleeme ja emotsioone. Lõpuks delegeeritakse kogu sisuhaldus sekretärile või vastava ala spetsialistile. Seega ei ole väga keeruline kasutajate haldamine turunduslike veebide korral põhjendatud. Mõistagi on ka Mikare.net loonud keerukate õiguslike süs...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, CRM, kodulehe logi ja seaded

  29.05.2017

  Salvestatakse logi, mis näitab, kus, milline kasutaja, mis kuupäeval ja kellaajal, millist lehte muutis. Soovitame igale e-poe admin keskkonna kasutajale teha oma kasutaja konto, et vältida olukorda, kus sama kasutajaga logivad sisse mitmed inimesed. Nii saab alati täpselt teada, kes muudatusi on teinud. Filtreerida saab tulemusi aja, kasutaja, tegevuse ja sõnumi järgi. Samuti on igal lehel näha viimase muudatuse tegija.

  cmspilt3

  E-shopile saab lisada Facebooki aadressi ja Google Analitycs-i koodi. Võimalik on erinevatele klientidele näidata erinevaid hinnakirju, määrata transpordikulud ning seadistad...

  Loe edasi →