Intraneti ja CRM funktsioonid

29.05.2017

Intraneti funktisoonid

Mikare Intraneti platvorm kätkeb endas valitud hulga lihtsaid funktsioone, mille kooslus annab kriitilise hulga kasust. Lahendus on artiklitele, teadetele, kalendrile, pildigaleriidele, gallupile, foorumitele, sünnipäevadele, kontaktisikute andmetele.

Sarnaselt "suurele vennale - Mikare CRM platvormile", on ka Mikare Intranetis läbivaks jooneks kiirotsing. Mikare Intraneti platvorm võimaldab vajaduse ilmnedes valutult liikuda edasi CRM...ERP platvormile.

Mikare Intraneti kasutajaliides töötab Internet Explorer veebilehitseja keskkonnas. Soovi korral teostatakse ka arendustöid funktsioonide parendamiseks.

Kui toodud infost jäi väheks, ärge pidage paljuks võtta ühendust meie meeskonnaga. Mikare CRM...ERP platvorm kätkeb endas liiga palju funktsioone, et neid kõiki siinkohal üles lugeda. Traditsioonilises mõttes on need funktsioonid sarnased teistele CRM rakendustele. Erinevused seisnevad just selles, et kõik funktsioonid on loodud spetsiaalselt Eesti ettevõtete vajadustele toetudes. Nende detailsus vastab turu nõuetele ning tellijate vajadustele. Samuti on Mikare CRM fookus seatud kollaboratiivsele CRM ülesehitusele, mida ei ole üsna suurel osa Eesti turul toodetavatest süsteemidest.

Tihti tuuakse CRM tarkvarade kirjeldustes eraldi välja "otsing". Mikare meeskonna arvates CRM ongi peamiselt üks suur otsing. Otsingu tulemuste täpsustamiseks on mõistlik tekitada erinevaid loogilisi seoseid ja seda üle terve ettevõtte. Siis on otsimine lihtsam ja kiirem. See aga ongi väga suur rahaline võit.

Oluliseks erinevuseks enamiku tarkvarade puhul on Mikare`l suhtumine, et e-mailid on kindlasti süsteemi oluline osa ja need on juba süsteemi sisse ehitatud. Sellest tulenevaks eeliseks on Mikare CRM vastupidavus erinevatele Microsofti platvormi ohustavatele viirustele ja teistele probleemidele.

Mikare CRM kasutajaliides töötab, sarnaselt paljudele teistele majandustarkvaradele, veebilehitseja keskkonnas.

Kui toodud infost jäi väheks, ärge pidage paljuks võtta ühendust meie meeskonnaga.