Geosoft OÜ Mikare ASK kasutajana!

29.05.2017

Geosoft OÜ on juhtiv maamõõdu seadmete ja tarkvara müüja Eestis. Teist aastat järjest korraldasime uudiste- ja tooteesitluse „Trimble Express“ neljas linnas, Pärnu, Tartu, Toila ja Tallinn. Põhimõtteliselt on tegemist „roadshow“-ga, kus väliskülalistena osalesid tootja  rakendusinsener ja müügiesindaja. Esmaspäeval võtsime lennuväljalt väliskülalised kaasa ja sõitsime esimesse toimumispaika Pärnusse, kus valmistasime ette seminariruumi (roll-up posterid, äraantavad reklaammaterjalid) ja kontrollisime tehnika korrasolekut. 

Järgmisel päeval pakkusime tervitus kohvi ja presentatsioonid algasid 10.00 kuni 12.00, mis järel koliti tehnikaga õue kus kõik soovijad said käed külge panna ja ise proovida. Hiljemalt 15.00-ks olid kõik külalised lahkunud, esitlustehnika kokku korjatud ja korraldajad hotellist välja kirjutatud. Järgnes 2 tundi sõitu järgmisse linna, hotelli sissekirjutus ja kõik algas otsast peale ning nii reede õhtuni kui viimane väliskülaline lennukile saadetud sai. 

Eelpool kirjeldatud ilmestab selgesti kui paljude asjadega tuli korraga arvestada: kahe auto logistika, hotellide ja seminariruumide kokkulepped, kalli tehnika turvalisus, reklaammaterjalide arvestus ja jagamine, esitlustehnika lahti ja kokku panek, ingliskeelsete esitluste otsetõlge, kliendi vestlused, jne. Kogu selle ürituse juures oli kõige halvem see, et külalised lahkusid õuest ja eri aegadel, mis tegi peaaegu võimatuks tagasiside lehtede täitmise ning kokku kogumise. Siin juures tuli meile appi Mikare ASK rakendus. Üritusele toimus eelregistreerimine e-maili teel nii, et meil oli ettekujutus kui palju inimesi võib tulla. Tegeliku arvu määramiseks kasutasime registreerimislehti, nende alusel saatsime laiali ka e-maili tagasiside lingiga.

Neljal üritusel osales kokku umbes 120 inimest, tagasiside ankeedi täitis 40 ehk 1/3 üritusel osalenuist, mis võib olla ei ole väga suur protsent, kuid kui arvestada, et eelmisel aastal osales umbes 100 inimest ja e-mailiga saadetud .doc failis olnud ankeedile vastas ainult 12, siis on edasiminek täiesti märgatav.

Mikare ASK on lihtsalt koostatav ja kasutatav rakendus ning piisavalt paindlik küsimuste koostamisel. On äärmiselt hea korraldada sellist tiheda graafikuga üritustesarja kui sa tead, et üks väga oluline osa on kindlalt kontrolli all. Tänu sellele rakendusele saime teada, et meie üritus on erialaliidu aastakongressi järel tähtsuselt teine üritus terve aasta jooksul ja mõnedele vaata, et ainuke.

Hugo Toll Juhatuse esimees Geosoft OÜ www.geosoft.ee