Blogi

 • Kuidas juurutada

  29.05.2017

  Kuidas juurutada

   

  Kuidas juurutada ja mis on juurutamise plaan? CRM...ERP juurutamist saab teha ka intuitiivselt. Kuid meie pakume välja alternatiivi. Tulenevalt Mikare CRM...ERP tarkvara arenduse mudelist, tellijate arengu strateegiate muutustest, inimeste muudatuste vastuvõtuvõimest, Mikare arengustrateegiatest, oleme testinud ja kasutusel võtnud spetsiaalse juurutamise mudeli. Kliendid, kellele oleme seda soovitanud, on saanud abi! :) Edu aluseks on sihipärane tegevus tulemi suunas. Ilma ülevaate omamiseta toimuvast on paanika ja soovimatu tulem lihtsad tulema. Otsus võtta kasutusele CRM.....

  Loe edasi →
 • Kui kaua toimub juurutamine?

  29.05.2017

  Kaua on abstraktne mõiste. Vastus küsimusele peegeldub enamasti küsijas. CRM...ERP projekti juurutamine ei ole lihtne protsess - muutma peab inimesi. Vastavalt Gartneri teostatud uuringutele, enamik CRM...ERP juurutamistest maailmas ebaõnnestub. Meie meeskonna poolt teostatud juurutamised EI ebaõnnestu.

  Tulenevalt sellest faktist uuris 1 meie meeskonna liikmetest Estonian Business Schooli lõputööna just võimalust, kuidas tõsta resultatiivsust juurutamistel. Selgus tõsiasi, et tarkvara ei olnud kunagi põhjuseks, vaid alati ettekäändeks.

  Mikare poolt väljatöötatud ja edukalt testitud spetsiaalne...

  Loe edasi →
 • Konsultatsioon

  29.05.2017

  Konsulteerimine on teadmiste jagamine teistega.

  Tihti on Eesti juhtides juurdunud arusaamine, et raha eest on võimalik muuta probleemiderohke ettevõte ideaalselt toimivaks. Ometi on probleemid vaid nähtavaks tagajärjeks ja juurpõhjus on tihti just juhtimisalane küsimus, mis on seni tähelepanuta jäänud.

  Järgmine vale ootus on see, et uue tarkvara soetamisega kõik valdkonna probleemid lahenevad. Enamikel juhtudel on siiski probleemi sisuks pigem kas see, et tarkvara ei hakata kasutam avastavalt teooriale (eeldus, väide, tõestus), sest juht on ise kõige targem või ei sobi valitud tarkvara teooria...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi avaliku poole võimalused

  29.05.2017

  Mikare ESHOP võimalused

  • Täislahendus, mis sisaldab lehekülgede sisu haldust, toodete haldust, ostukorvide loogikat, kliendihaldust, kontaktihaldust, kasutajate registreerimist/salasõnad, tellimuste haldust ja jälgimist, otsingut, liidestusi majandustarkvaradega.
  • Võimaldab hallata kuni 500 000 toodet.
  • Piiramatu arv sisu/HTML lehti.
  • Kasutajatugi eesti, inglise ja vene keeles.
  • Võimalus saada endale lähtekood.
  • Süsteemi installatsioon kliendi või kolmanda osapoole serverisse. Soovitame Mikare.net või Zone Media majutusteenust.Mitmekeelsuse tugi
  • E-poe mootor toetab erinevate...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, CRM, kodulehe töölaud

  29.05.2017

  Mikare ESHOP admin keskkonda sisenedes avaneb kõigepealt töölaud, mis annab informatsiooni erinevate tegevuste kohta. Kõiki neid numbreid saab ka mujalt välja lugeda, kuid oleme siin turundajate ja juhtide elu veidi lihtsamaks teinud ning näitame infot graafikute kujul ning loomulikult muutuvad need pidevalt vastavalt tegevustele.

  E-poe külastatavus ja tellimuste arv on ilmselt ühed olulisemad numbrid. Samuti saab ülevaate sellest, kui palju on admin keskkonnas tehtud muudatusi. Tellimuste puhul on ka oluline teada, kui paljud kliendid on kauba eest maksnud ning kui paljudel on mingil põhjusel...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, CRM, kodulehe otsing

  29.05.2017

  Otsing

   

  Mikare ESHOP - Otsing

  Kõik algab alati sellest, et kui midagi on vaja muuta, siis tuleb see "asi"  kõigepealt üles leida. Selleks on Mikare ESHOP administreerimise töölaual alati vasakul üleval nurgas kiirotsing. Piisab, kui sisestada 1 märk ja süsteem hakkab ise vasteid otsima.

  otsing

  Mikare ESHOP võimaldab otsida infot kogu süsteemi seest. Otsisõnu hakatakse väiksemate mahtude korral otsima esimesest märgist, suuremate mahtude korral oleme limiteerinud selle kolme märgini. Nii tagatakse väiksem koormus süsteemile.

  Igast erinevast andmeobjektist kuvatakse viis esimest väärtust. Kui otsitav...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, CRM, kodulehe kliendid ja kontaktid

  29.05.2017

  Mikare ESHOP - Kliendid

  Klientide mõiste tähendab, et Mikare ESHOP sisuhalduses on võimalik registreerida erinevaid kasutajaid, kes saavad ligi veebilehe mõnele piirkonnale (Lehele), mis tavakasutaja jaoks on suletud. Tüüpiliseks näiteks on eripakkumised ning toote tehniliste omadustega seotud üksikasjad. Aga palju olulisem aspekt on võimaldada erinevatele klientidele osta tooteid erinevate hindadega - hinnasoodustused vastavalt nende lepingu tingimustele.

  Erinevates majandustarkvarades on kliendi ja kontakti mõisted lahutatud ning seetõttu oleme loonud ka vastava toetuse.

  Klientide autoriseer...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi tootekategooriad

  29.05.2017

  Tootegategooriad, kaubagrupid, turunduslikud jaotused jne.

  Kõik need märksõnad määravad ära selle, kuidas kuvatakse epoes tooteid. Lihtne reegel ütleb seda, et jaotusi ei tohi olla liiga palju, muidu tarbija ei orienteeru. Jaotuste sügavus võiks olla ka vähim. Kuid praktikas luuakse ka kuni 4 sügavusega tootekategooria "puid". Ei ole mugav, aga vajalik. Eristama peaks 2-e tüüpi lähenemist. 1) Iga toode on seotud konkreetse kategooriaga, sügavamaks minnes tulevad uued tooted välja. Üks konkreetne toode võib olla seotud korraga mitme kategooriaga. 2) Kategooriad toimivad nagu filtreerimine. Esim...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, kodulehe lehed

  29.05.2017

  Mikare ESHOP - Lehed

  Mikare ESHOP jaotab lehed eraldi keelsuse põhiselt. Aastatega on selgeks saanud, et sisuhalduses on erinevates keeltes erinevad sisud. Seda nii tehnilistel tõlkepõhjustel, kui ka vajadusest seletada küsimusi lahti teisiti. Samuti võivad olla piiratud mõnede teenuste osutamised.

  cmspilt

  Eristatud on ka erinevad regioonid. Nii võib olla Soome, Rootsi või Venemaa jaoks erinev lehe segment. Kuid multikultuursetes maades on olukord keerukam ning lisaks maale tuleb kindlasti arvestada ka inimeste keelsust. Praktikaid on erinevaid, soovitame alati küsida nõu müügikonsultandilt, kuidas k...

  Loe edasi →
 • Epoe, webshopi, kodulehe tagasiside

  29.05.2017

  Mikare ESHOP - Tagasiside

  Kui veebilehe mistahes tagasiside vormist edastatakse email, siis:

  1. Saadetakse see saatjale endale tagasi, talle teadmiseks, kuhu ta millise sisuga kirja saatis.
  2. Saadetakse email veebilehe sisutoimetajale. Tema emaili aadress määratakse iga tagasiside vormi korral eraldi, sest erinevate teenuste eest võivad olla vastutavad erinevad inimesed.
  3. Samuti salvestatakse kiri süsteemi. See aitab vältida olukordi, kus liiga aktiivne spämmifilter kirja kinni püüab. Tagajärjeks on meelepaha ja tihti ka saamata raha. Probleeme on võimalik alati nutikalt ennetada.
  tagasiside

  Tagasisi...

  Loe edasi →